Úvod Služby Foto Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Estetická stomatologie
Pro nás je podstatná a je naší prioritou funkčnost vašeho chrupu ( případně jeho oprav ) - líbí se nám to, co funguje, a toho se vždy budme snažit dosáhnout. Pro Vás je možná v mnoha případech na prvním místě to, aby Vaše zuby vypadaly krásně, abyste je mohli pustit z hlavy – nejen aby se nepřipomínaly bolestí nebo špatnou funkcí, ale abyste se také nemuseli stydět usmát a promluvit. Je úžasné, že žijeme v době, kdy není třeba volit mezi funkčností a estetikou. Moderní postupy a materiály umožňují ve většině případů esteticky dokonalé řešení defektů zubů i chrupu. Proto Vám můžeme nabídnout „neviditelné“ fotokompozitní výplně, keramické a metalokeramické korunky, které jsou k nerozeznání od zdravých zubů, náhrady s keramickými zuby, které jsou přichyceny k zubům retenčními zařízeními schovanými v náhradě. A komu by nestačila esteticky dokonalá rekonstrukce původního stavu chrupu – umíme přírodu i trošku „popostrčit“: Váš úsměv můžeme rozzářit domácím bělením.

  • Fotokompozitní výplně
K rekonstrukci zubů používáme nejmodernější materiály renomovaných výrobců, práci věnujeme dostatek času, který je nutný k dodržení technologického postupu, což zajišťuje správnou funkci výplně po dlouhou dobu.

  • Bělení
Domácí bělení – pacient si bělicí prostředek aplikuje sám doma pomocí nosičů individuálně zhotovených v laboratoři.

  • Protetika
Větší defekty zubů případně zcela chybějící zuby řešíme pomocí unikátního systému CEREC nebo ve spolupráci se zkušenými laboranty všestranně vybavené zubní laboratoře. Pro každého pacienta navrhneme většinou více možností řešení v různé úrovni estetické dokonalosti, uživatelského komfortu a cenové relaci. Jsme schopni zhotovit náhrady na nejvyšší úrovni – celokeramické korunky, inlaye, onlaye.

  • Ústní hygiena
Nejčastější stomatologická onemocnění tj. zubní kaz a paradentózu způsobuje zubní plak (povlak zubů tvořený hlavně zbytky potravy, bakteriemi a jejich produkty) - pokud ze zubů dokonale odstraníme zubní plak, je zcela vyloučen vznik zubního kazu a krajně nepravděpodobné je i onemocnění paradentózou. Naučit Vás správně pečovat o zuby naopak vidíme jako náš hlavní úkol, kterému chceme věnovat maximální pozornost. Chceme Vám poskytnout nejen dostatek informací, ale také Vám usnadnit čištění zubů pravidelným odstraňováním zubního kamene ultrazvukovým scalerem ( v případě potřeby i pomocí kyret ). Správnou techniku čištění s Vámi nacvičíme na modelech, doporučíme také vhodné pomůcky ústní hygieny, některé si u nás můžete za výhodné ceny zakoupit.

  • Anestezie
U výkonů, které by mohly být nepříjemné, automaticky nabízíme místní znecitlivění. Používáme anestetika s dostatečnou silou i dobou trvání účinku. Jejich použití je možné i u většiny nemocných, u dětí i těhotných žen. Strach ze stomatologického ošetření je proto naprosto zbytečný – i pro nás je důležité, aby pacient byl „v pohodě“ - umožňuje nám to soustředit se plně na práci a provést vše tak, jak je potřebné.

  • Technika
Ordinace je vybavena intraorálním rentgenem, umožňujícími dokonalé rentgenové snímky s malou dávkou záření, další snížení radiační zátěže zaručuje digitální snímač RTG snímků – RVG. Digitální technologie kromě této výhody přináší ještě řadu dalších, pro pacienta je asi nejdůležitější to, že snímky jsou k dispozici okamžitě, což zkracuje čas ošetření. Velkým přínosem je používání přístrojového opracování kořenových kanálků, které opět zkracuje a zpřesňuje ošetření a většinou i snižuje počet nutných návštěv.